Rezerwuj

Gwarancja najniższej ceny
przy rezerwacji przez naszą stronę

Aktualności

Wolne terminy na Witkową Chatę na 2017 rok!

Rozpoczęcie sezonu weselnego

Kody GDS

Amadeus OI KRKWIT

Galileo OI B2221

Sabre OI 281866

Worldspan OI KRKW1

Kraków i okolice

Fitness & Gym Klub: Manufaktura zdrowia znajduje się jedynie 4 minuty drogi od hotelu. Dwie sale treningowe, solarium, masaż, sauna, profesjonalna kadra instruktorska - specjalna oferta dla naszych Gości, więcej informacji po kliknięciu tutaj

Krakowski Park Wodny: ok. 20 minut od hotelu znajduje się Aqua-Park, którego liczne atrakcje sprawią, że wypoczynek w Krakowie stanie się również niezapomnianą przygodą. Dzięki współpracy z parkiem wodnym, specjalnie dla naszych Gości wręczamy przygotowany kupon, który upoważnia do zakupu biletu na 100 minut w cenie 70 min. www.parkwodny.pl

Liczne kompleksy kinowe: najbliżej położone hotelu: Multikino, Cinema City Galeria Kazimierz 

Kraków - miasto wpisane na listę dziedzictwa UNESCO - dawna stolica Polski. Wybitnie zachowane zabytki, m.in.: Zamek i Katedra Królewska na Wawelu; Collegium Maius - najstarszy polski uniwersytet; Bazylika Mariacka ze słynnym Ołtarzem Wita Stwosza i hejnałem z wieży; Rynek Główny z Sukiennicami, krzywą Wieżą Ratuszową i kwiaciarkami.

Wieliczka - zabytek UNESCO - podziemny labirynt korytarzy i komór ponad 700-letniej kopalni soli, w których urządzono m.in.: kaplice, jeziorka, wystawy rzeźb - miejsce zadziwiające i zachwycające. Nie sposób nie odwiedzić, zatrzymując się w Krakowie.

Oświęcim i Brzezinka - hitlerowskie obozy zagłady - smutne i przerażające miejsca, ale jakże istotne dla poznania prawdy o ludzkości - zabytek UNESCO.

Ojcowski Park Narodowy - najmniejszy w Polsce i jeden z najbogatszych we florę i faunę oraz białe wapienne skały i liczne jaskinie. Na jego terenie znajdują się również zabytki architektury - zamki "Orle Gniazda": Ojców i Pieskowa Skała.

Krakow Valley Golf & Country Club - Zapraszamy do gry w golfa w Krakow Valley Golf & Country Club - pierwszym i największym kompleksie golfowym w południowej Polsce. Na obszarze 160 ha do Państwa dyspozycji są: 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, par 72, 6-dołkowe pole golfowe, par 18 oraz nowoczesna Akademia Golfa z Driving Range, wyciąg narciarski, strzelnica, szkoła jeździecka. Klub znajduje się w Paczółtowicach 328 koło Krzeszowic. Więcej informacji na www.golf.krakow.pl

Aktualne informacje o wydarzeniach w Krakowie znajdziecie Państwo w poniższych serwisach:

 

Polecamy również bardziej odległe atrakcje, jak:

Zakopane - "stolica" polskich Tatr, drewnianej architektury XIX-w. pensjonatów, góralskiej muzyki i pysznego jedzenia. Z Hotelu Witek można dojechać bez pośpiechu w ok. 1.5h, aby przespacerować się po Krupówkach. A naprawdę warto.

Spływ Dunajcem - na bezpiecznych drewnianych tratwach przez malowniczy przełom górskiej rzeki.

Szlak Architektury Drewnianej - zabytek UNESCO - unikatowe na skalę europejską urocze małopolskie kościółki i skanseny rozsiane po wsiach i miasteczkach - powstałe od XV do XIX w.

Małopolskie zamki i warownie - Wiśnicz, Dębno, Pieskowa Skała, Niedzica 

 

 

 

Newsletter

Zobacz mapę

Hotel Witek, ul. Handlowców 14 32-085 Kraków – Modlniczka

+48 12 66 23 500   

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij