Rezerwuj

Gwarancja najniższej ceny
przy rezerwacji przez naszą stronę

Aktualności

Wolne terminy na Witkową Chatę na 2017 rok!

Rozpoczęcie sezonu weselnego

Kody GDS

Amadeus OI KRKWIT

Galileo OI B2221

Sabre OI 281866

Worldspan OI KRKW1

Hotel dla dzieci - Hotel Przyjazny Rodzinie

 
 
 
 

Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Szanowna Rodzino z Dziećmi! Planujecie wizytę w Krakowie, ale zastanawiacie się czy znajdziecie hotel zapewniający Wam i Waszym dzieciom dostateczny komfort?
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi licznymi atrakcjami zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wyjątkowa okolica i hotel sprawią, że nie będziecie się nudzić nawet w deszczowy dzień...

Miło nam poinformować, że nasz hotel dla dzieci uzyskał CERTYFIKAT "HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE".
Konkurencja była bardzo silna, ale uzyskaliśmy doskonały wynik 5/5!

Oto kilka z opinii:

Sylwia Niemczyk ocenia Witek - Centrum Hotelowo-Konferencyjne w Krakowie:

Zasypany śniegiem hotel na skraju Krakowa okazał się wymarzonym miejscem na weekend z dziećmi. Rodzice znajdą tam cierpliwą i miło nastawioną do maluchów obsługę, menu dla najmłodszych (ach, te naleśniki z truskawkami!), na życzenie zapas pieluszek (wybawienie dla zapominalskich rodziców), plac zabaw na świeżym powietrzu, opiekunkę do dzieci dostępną przez całą dobę i specjalne wyposażenie łazienki (wanienka i nawet nocnik z pozytywką :). Mnóstwo ułatwień, które nie wpadłyby do głowy komuś, kto sam nie ma dzieci. I najważniejsze: wspaniale wyposażony kącik zabaw w sali restauracyjnej, piękne akwarium w lobby, a w pokoju zapas książeczek, zabawek ułatwia zorganizowanie czasu maluchom w każdą pogodę. Dla małych miłośników zimy w hotelu czekają też sanki (a także garnek na głowę bałwana i marchewka na nos). Kiedy wyszliśmy na dwór, zobaczyłyśmy biegnące niedaleko stadko saren. Jak w bajce. Planujemy do hotelu Witek wrócić latem, kiedy wokół hotelu dojrzeją poziomki - podobno wyjątkowo słodkie.” (źródło: dzieckowhotelu.pl)

Patrycja Redo ocenia Hotel Witek:

„Przytulny i spokojny. Gościliśmy w apartamentach na samej górze i mieliśmy poczucie, że jesteśmy w hotelu sami - jak w domu. A wcale tak nie było - Gości było sporo (w tym weselnicy), ale do nas ta wrzawa nie docierała. 
Bardzo dobre jedzenie, w tym wiele smakołyków dla dzieci (specjalne menu). Choć nasze dzieci już z tego wyrosły - zauważyliśmy w restauracji kącik do zabawy dla maluszków, którym przy stole trudno usiedzieć. 
Hotel jest położony na przedmieściach Krakowa, więc jeśli planujecie spacer pod oknami tego na Wawelu - to najpierw trzeba tam dojechać (tylko kilkanaście minut samochodem). My bardzo miło wspominamy naszą rodzinną wycieczkę do Krakowa, mimo, że pogoda nie dopisała (jesień mroczna się objawiła) i tak WITKA polecamy.” (źródło: dzieckowhotelu.pl)

 

 

Newsletter

Zobacz mapę

Hotel Witek, ul. Handlowców 14 32-085 Kraków – Modlniczka

+48 12 66 23 500   

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij