Rezerwuj

Gwarancja najniższej ceny
przy rezerwacji przez naszą stronę

Aktualności

Wolne terminy na Witkową Chatę na 2017 rok!

Rozpoczęcie sezonu weselnego

Kody GDS

Amadeus OI KRKWIT

Galileo OI B2221

Sabre OI 281866

Worldspan OI KRKW1

Hotel Kraków

 


Oferujemy 140 komfortowych miejsc noclegowych  w trzech kategoriach: superior, premium i standard. W naszych pokojach odpoczniecie Państwo od trudów dnia codziennego i zregenerujecie siły. Odznaczają się miłą kolorystyką, wygodnymi łóżkami i nienaganną czystością. Oprócz pokoi jedno - i dwuosobowych oddajemy do Państwa dyspozycji ekskluzywny apartament VIP, funkcjonalne i przestronne studia dwupoziomowe, pokój rodzinny i pokój przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W każdym pokoju znajdziecie Państwo między innymi bogato wyposażony mini - bar i zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Hotel Witek Kraków oferuje 12 ponadprzeciętnie wyposażonych sal konferencyjnych, w których organizujemy konferencje, seminaria, szkolenia, jak i również spotkania w sprawach rekrutacji. Posiadamy również większe sale, które idealnie nadają się do przeprowadzania wystawnych wesel, balów, uroczystości rodzinnych, imprez firmowych, pokazów, prezentacji nowych towarów czy usług.Nasze Centrum Konferencyjne wyróżnia się tym, że prawie każda sala posiada bezpośrednie wyjście na zewnątrz, dzięki czemu uczestnicy eventu mogą skorzystać z przerwy na świeżym powietrzu, wypić kawę w ogrodach hotelowych, czy też przespacerować się alejkami wokół obiektu…

Czy szukają Państwo hotelu dla rodzin z dziećmi? Posiadamy certyfikat „Hotel Przyjazny Rodzinie”, uzyskany z wynikiem 5/5. Na terenie Hotelu znadjdziecie Państwo dwa place zabaw oraz wiele akcesoriów potrzebnych w opiece nad dziećmi. Zapraszamy rodziców, dziadków, opiekunów do skorzystania z naszej oferty pobytu z dziećmi w hotelu.

Serdecznie zapraszamy do nas Gości poruszających się na wózkach. Hotel jest tak przystosowany, aby pobyt u nas upływał bez najmniejszych problemów, a załoga ma doświadczenie i chęci by sprostać Państwa oczekiwaniom.

Lotnisko Balice - Hotel Witek położny jest 6 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Balice, oraz 8 km od centrum Krakowa – główne drogi prowadzące do Rynku Głównego, Wawelu czy Wisły gwarantują łatwość i szybkość dotarcia do najważniejszych i najciekawszych miejsc w Małopolsce.

Dysponujemy dużymi, wygodnymi parkingami, również parkingami dla autokarów. Organizujemy transfery Gości do naszego hotelu z lotniska, dworca czy innych wskazanych miejsc.

Zwierzęta w hotelu są mile widziane i mają gdzie się wybiegać z dala od samochodów.

 

Ponieważ jesteśmy zaangażowani w problemy środowiska w którym działamy, a Społeczna Odpowiedzialność Biznesu stanowi część naszej strategii, wprowadziliśmy w naszym hotelu segregację śmieci, oszczędzanie energii elektrycznej, używanie detergentów przyjaznych środowisku, prowadzenie tzw. Green Room – zachęcając Gości do ponownego używania ręczników i pościeli oraz podawanie napojów w szklanych butelkach.

Dziękuję za zainteresowanie nami, do zobaczenia w hotelu – serdecznie zapraszam!

Pozdrawiam,
Anna Witek-Pietroń z załogą.

…i tak na wszelki wypadek mail bezpośrednio do mnie: annawitek@hotelwitek.pl

 

Newsletter

Zobacz mapę

Hotel Witek, ul. Handlowców 14 32-085 Kraków – Modlniczka

+48 12 66 23 500   

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij