Hotel Witek, Handlowców 14, 32-085 Modlniczka, Kraków, POLAND
English
Polski

Hotel Witek w Krakowie

Goście odwiedzający Kraków oczekują, iż hotele zapewnią im komfortowy wypoczynek, spokojny nocleg, smaczne i zróżnicowane pożywienie oraz łatwy dostęp do atrakcji miasta i okolic. Hotel Witek oferuje to wszystko i o wiele więcej, gwarantując zadowolenie klientom zorientowanym na wypoczynek, jak i preferującym aktywność oraz zwiedzanie.

Hotel Witek – wygodne obrzeża miasta Krakowa

Położony na zachodnich krańcach Królewskiego Miasta Kraków hotel Witek zaprasza gości biznesowych, turystów, jak i grupy zorganizowane. Ofertę kierujemy do osób, które preferują hotel nieopodal lotniska Kraków Balice oraz dróg wylotowych z miasta – autostrada A4 oraz droga krajowa nr 79 tworzą węzeł drogowy w odległości kilkuset metrów od hotelu. Pomimo bliskości dróg szybkiego ruchu, nie muszą się Państwo martwić o ciszę, spokój, ani czyste powietrze. Nasz obiekt jest oddalony od jezdni, a drzewa tworzą naturalną barierę. Hotel otoczony jest zielenią. Jesteśmy przekonani, iż wybierając naszą propozycję, decydują się Państwo na nocleg w jednej z najlepszych lokalizacji, w jakich może znajdować się hotel w Krakowie.

Obszerny parking dla gości

Zmotoryzowani goście odwiedzający hotele w Krakowie narzekają, iż często mają problem z pozostawieniem samochodu w bezpiecznym miejscu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy ponad 350 stanowisk parkingowych, w tym również miejsca płatne na parkingu strzeżonym.

Hotel przystosowany do grup zorganizowanych

Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu grupy turystyczne i biznesowe, którym oferujemy 140 miejsc noclegowych w naszych komfortowych pokojach. Do dyspozycji gości oddajemy urokliwy ogród, w którym organizujemy przyjęcia okolicznościowe oraz inne imprezy. Udostępniamy otoczoną zielenią altanę oraz grill. Miłośnikom aktywnego wypoczynku proponujemy sportową zabawę na boisku do siatkówki lub koszykówki.

Grupom biznesowym pragniemy natomiast zaprezentować 15 sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem. Na życzenie klientów pomagamy w organizacji konferencji, szkoleń oraz innych eventów biznesowych. Przygotowujemy również wystawne bankiety zgodnie z wymaganiami klientów. Jeżeli planują Państwo organizację wydarzenia biznesowego w hotelu w Krakowie, Witek to najlepszy wybór.

Komfortowe pokoje w Hotelu Witek

Naszą ofertę kierujemy do klientów poszukujących komfortowego wypoczynku w luksusowym hotelu w Krakowie, jak i do gości, dla których ważniejsza od ekskluzywnych warunków jest cena noclegu. We wszystkich pokojach, również tych z podstawowym wyposażeniem, znajdują się: telewizor, radio, zestaw do przygotowania kawy i herbaty, klimatyzacja i mini-barek. Zapewniamy również dostęp do darmowego, szybkiego połączenia internetowego Wi-Fi. Wymagającym klientom proponujemy nocleg w wyposażonym w kominek przestronnym salonie VIP lub w studiu dwupoziomowym.

Kuchnia Hotelu Witek

Nasi kucharze zapewniają Państwu smaczne i zdrowe wyżywienie. Oferujemy zróżnicowane dania kuchni europejskiej, wśród których znajdą Państwo pod dostatkiem potraw mięsnych, wegetariańskich, jak i wegańskich. Nasze menu jest również przyjazne dla gości na diecie bezglutenowej. Przytulne wnętrze restauracji oraz obszerny taras zachęcają do spędzania czasu przy posiłku, kawie lub herbacie.

Hotel Witek
32-085 Modlniczka, Kraków, POLAND

Wyświetl na mapie