Rezerwuj

Gwarancja najniższej ceny
przy rezerwacji przez naszą stronę

Aktualności

Wolne terminy na Witkową Chatę na 2017 rok!

Rozpoczęcie sezonu weselnego

Kody GDS

Amadeus OI KRKWIT

Galileo OI B2221

Sabre OI 281866

Worldspan OI KRKW1

Wesela w Krakowie


Szanowni Państwo...

Czy jako kierowcę w dniu Waszego ślubu wybralibyście osobę, która właśnie odebrała prawo jazdy, i która bardziej niż Wasz dzień przeżywa to, by całemu dojechać do wybranych przez Was miejsc...?

Czy nie lepiej wybrać profesjonalnego szofera, który zna Wasze potrzeby, umie uspokoić i rozweselić, z którym podróż będzie czystą przyjemnością?

Czy nie byłoby dobrze kierować się tą zasadą również przy wyborze sali weselnej? Limuzyna musi być piękna, a za kierownicą musi siedzieć odpowiednia osoba – taki właśnie jest Hotel Witek.

Drodzy Państwo, sala weselna to nie tylko miejsce – to również obsługa w trakcie trwania uroczystości, to też specjalista, który przygotowuje razem z Państwem ten wyjątkowy dzień. Zapraszamy do przekonania się, że Hotel Witek zapewnia to wszystko na najwyższym poziomie! Jeśli wesele w Krakowie, to tylko w naszym hotelu.

Doświadczenie w organizowaniu wesel od 2001 roku pozwala nam tworzyć niezapomniane wieczory... Jako Para Młoda – najważniejsi tego wieczoru – będziecie przekonani, że wszystko jest doskonale zorganizowane, a nawet gdyby pojawiła się niezaplanowana sytuacja – spokojnie! Wiemy jak z niej wybrnąć..

Podejmiemy każde wyzwanie i sprostamy wymaganiom najbardziej wymagających Gości, aby najważniejsze dla Państwa chwile zostały zapamiętane wyjątkowo.

Załoga Witek

Sprawdź naszą aktualną ofertę!

Oferta weselna 2017 i 2018 do pobrania

 

 

 

 

Newsletter

Zobacz mapę

Hotel Witek, ul. Handlowców 14 32-085 Kraków – Modlniczka

+48 12 66 23 500   

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij