Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Jak wybrać salę szkoleniową w Krakowie?

Witek Hotel

Chceck-in
Check-out

Jak wybrać salę szkoleniową w Krakowie?

26 of February 2020

Kraków od wielu już lat znajduje się na samym szczycie najchętniej odwiedzanych miast w Polsce i w Europie. Wyjątkowy klimat i bogata historia przyciągają każdego roku nie tylko szkolne wycieczki, zorganizowane grupy zza granicy, ale również klientów biznesowych i nowych inwestorów z każdego zakątka na świecie.

Stolica województwa małopolskiego stała się ważnym ośrodkiem biznesu zarówno w skali regionu, jak i całego kraju, dlatego musiała dostosować się i sprostać wymaganiom nowej, niezwykle istotnej roli, by wciąż się rozwijać i móc konkurować z innymi miastami Polski i świata. Jak na biznesowego potentata przystało, dysponuje odpowiednim zapleczem konferencyjno-szkoleniowym, gdzie z powodzeniem można przeprowadzić owocne spotkanie i przekazać określoną wiedzę. Jednak jest kilka rzeczy, o których powinniśmy pamiętać szukając odpowiedniej sali szkoleniowej w Krakowie i w tym artykule postaramy się podpowiedzieć, na co należy zwrócić uwagę, by szkolenie przekuć w pełen sukces.

Obecnie każdy zainteresowany atrakcyjnym miejscem szkoleniowym ma w czym wybierać i to zwłaszcza w Krakowie. Jednak duża ilość obiektów może utrudnić podjęcie właściwej decyzji, a przecież wybór odpowiedniego miejsca na szkolenie może przesądzić o sukcesie prowadzonego spotkania. Dlatego pośród czynników, którymi powinniśmy się kierować zanim wybierzemy dane miejsce szkoleniowe znaleźć może się między innymi:

Wybór/określenie lokalizacji obiektu – odległość od centrum miasta, możliwość dojazdu i sama dostępność środków komunikacji publicznej bardzo często przesądza o wyborze tego konkretnego obiektu.

Dodatkowym atutem może być tutaj łatwość zlokalizowania go przez uczestników szkolenia i odseparowanie od miejskiego zgiełku i gwaru ulicy. Charakter spotkania – nie jest żadną tajemnicą, że oprócz lokalizacji to wybór sali pod temat i charakter samego szkolenia jest równie ważnym czynnikiem decydującym o jego efektywności. Odpowiednia do ilości uczestników przestrzeń, wyposażenie w niezbędny sprzęt multimedialny, optymalne oświetlenie i dobra akustyka, a także możliwość zmiany aranżacji i sprawna klimatyzacja równie mocno przekładają się na skuteczność przekazu i jego odbiór.

Dostępność miejsc parkingowych – wydawać by się mogło, że to oczywiste, ale jednak wiele obiektów nie spełnia tego podstawowego wymogu. W dzisiejszym, zmotoryzowanym świecie możliwość parkowania samochodów w pobliżu centrum szkoleniowego to prawdziwy as w rękawie.

Ciekawe otoczenie w postaci ogrodu, tarasu – obcowanie z przyrodą i podziwianie roślinności, możliwość spaceru na świeżym powietrzu w czasie przerwy, bądź wypicia kawy na zewnątrz, to dla wielu prawdziwa gratka. Kiedy tylko pogoda dopisuje, każdy lubi choć na moment wyjść poza mury i wyprodukować trochę endorfin, co pozwoli zmaksymalizować efekty szkolenia.

Niepowtarzalna atmosfera i klimat – rzeczy, o których zazwyczaj nie myślimy w pierwszej kolejności potrafią wpłynąć znacząco nie tylko na przebieg samego szkolenia, ale również na to, co z niego wyniesiemy.

Odpowiednio i z rozmysłem urządzone wnętrze, dopasowane dekoracje i meble, okna dostarczające światła dziennego – to wszystko pozwala czuć się dobrze i wyjątkowo nawet podczas wyjątkowo wymagającego szkolenia. Nocleg – aspekt na wagę złota w przypadku szkoleń trwających dłużej niż kilka godzin. Możliwość odpoczynku, relaksu w zaciszu hotelowego pokoju, odświeżenia się i zregenerowania sił przed kolejnymi panelami to często decydujący argument przesądzający o wyborze danego miejsca.

Poszukując odpowiedniego miejsca na zorganizowanie szkolenia należy wziąć pod uwagę kilka różnych czynników, które mają bezpośrednie przełożenie na efektywność danego spotkania. Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek spełnia wszystkie wyżej wymienione kryteria. Oferuje najwyższy standard obsługi i pełne wsparcie doświadczonego zespołu na każdym etapie planowania, organizacji i przeprowadzania szkolenia. Dlatego jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na zorganizowanie profesjonalnego szkolenia w nowoczesnych wnętrzach, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

See on the map
Newsletter
Subscribe to our newsletter and stay up to date with our promotions and special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close