Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Maj i wesele w Hotelu Witek

Witek Hotel

Chceck-in
Check-out
eu-flag

Maj i wesele w Hotelu Witek

13 of April 2020

   Nie będzie chyba żadną przesadą stwierdzenie, że maj oficjalnie uznaje się za miesiąc zakochanych. Czy dla Par pragnących złączyć swoje losy na ślubnym kobiercu i scementować związek znajdzie się lepszy miesiąc na organizację ślubu i wesela? Odpowiedź zdaje się być oczywista. Kwitnące kasztany, wiśnie, moc najróżniejszych kwiatów i ich odmian potrafi wprawić w zachwyt i oczarować wszystkich wokół. Piękna wiosenna przyroda, słoneczna aura i unoszący się w powietrzu słodki zapach bzu to iście doskonały scenariusz na wesele dla wszystkich romantyków jak i tych, którzy planują ślub bądź przyjęcie w plenerze. 

    Wesele maj to wbrew żywym przesądom (łączonym nawet z klęską powstania styczniowego) wciąż jedna z najczęściej wybieranych opcji weselnych. Nie da się nie zauważyć, że zdecydowana większość po prostu cieszy się majem, który wydaje się być najpiękniejszym miesiącem, pełnym nie tylko wiary i marzeń, ale również nadziei na lepszą przyszłość. To miesiąc pełen uroku i wiele Młodych Par decyduje się zarezerwować ten termin na swój ślub, a bzy, konwalie i przepiękne magnolie dopełniają obrazu szczęścia i radości. W końcu nie bez przyczyny jedna z najpopularniejszych polskich artystek, pani Irena Santor śpiewała „Zakochani czekają na maj!”. Dla pesymistów maj może być pechowy, my jednak będziemy trzymać się maksymy „W maju jak w raju!”. W tym miejscu warto jednak nadmienić, że ani miesiąc ani pogoda nie są gwarantem udanego małżeństwa, ale wzajemny szacunek i miłość, dlatego nie dajmy się zdominować przesądom, ale idźmy za swoją intuicją i pragnieniami!

    Dla wszystkich przyszłych Młodych Par, które wolą unikać letniego oblężenia i upałów, ale jednocześnie nie są miłośnikami zimy, wesele maj to najlepsza opcja na zorganizowanie ślubu i przyjęcia. Jest przyjemnie ciepło i nikomu nie grożą uciążliwe upały. Dookoła wszystko się zieleni i jest po prostu pięknie! Maj to końcówka roku szkolnego i środek wiosny – wtedy też zdecydowana mniejszość planuje jakiekolwiek dłuższe wyjazdy lub urlopy, dlatego nie musicie się martwić, że ktoś Wam odmówi i nie pojawi się na ślubie. Niezależnie od tego czy planujecie huczne wesele na dwa dni, kameralne przyjęcie w rodzinnym gronie, czy też plenerową uroczystość w klimatycznym i wyjątkowym miejscu, serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Hotelowo-Konferencyjnego Witek. Dołożymy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień pozostał na długo w pamięci Nowożeńców i ich Gości. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel służy radą i pomocą na każdym etapie planowania i organizacji tej szczególnej imprezy. Świętuj razem z nami ten najważniejszy dzień w życiu i ciesz się niesamowitymi wspomnieniami na długie lata!

    

Jeśli jesteście zainteresowani zorganizowaniem przyjęcia weselnego w Hotelu Witek, poniżej prezentujemy dostępne terminy:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą weselną!

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

See on the map
Newsletter
Subscribe to our newsletter and stay up to date with our promotions and special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close