Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Wigilia firmowe w Krakowie

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Wigilia firmowe w Krakowie

06 września 2019

Wigilia firmowa w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Witek

 

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas. Niepowtarzalna atmosfera udziela się praktycznie wszystkim, jeszcze na długo przed 24 grudnia. Przystrojone sklepy, grane w radiu kolędy, śnieg, kupowanie prezentów i ich pakowanie to tylko niektóre aspekty grudniowych świąt. Dla wielu z nas to Wigilia stanowi najważniejszy punkt obchodów – spędzana w gronie najbliższych, z pięknie ubraną choinką. Jednak Wigilia dawno wyszła poza domowe i rodzinne ramy, przeniosła się do szkół, firm, korporacji i innych zakładów pracy, gdzie poza domem spędzamy mnóstwo czasu. To ważny i pielęgnowany na różne sposoby dzień, który chcemy spędzić świętować również w gronie ludzi, z którymi pracujemy. Dla wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem firmowej kolacji wigilijnej, polecamy nasz Hotel Witek.

Idealne miejsce na wyjątkowe uroczystości

 

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek to jeden z największych hoteli na terenie województwa małopolskiego. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy wyjątkowe sale bankietowe o łącznej powierzchni przekraczającej 1340 m2, gdzie można zorganizować zarówno kameralne spotkania firmowe, jak i większe imprezy i branżowe eventy, na przykład Wigilię. Stylowe i niepowtarzalne wnętrza, wykwintna kuchnia dopasowana do indywidualnych preferencji naszych Gości (z uwzględnieniem między innymi wegan i wegetarian), świetna lokalizacja na obrzeżach Krakowa i piękna okolica, czynią nasz hotel idealnym miejscem na zorganizowanie tak wyjątkowej uroczystości jak firmowa Wigilia.

 

Spotkania przy wigilijnym stole

 

W Hotelu Witek dysponujemy szerokim zapleczem konferencyjnym, gdzie bez problemu zmieści się od kilku do nawet 400 osób. Gwarantujemy Państwu pełną obsługę nie tylko w zakresie organizacji branżowych konferencji i szkoleń, ale również firmowych imprez i spotkań, takich jak chociażby firmowa Wigilia. Ponadto na Gości naszego hotelu czeka ponad 350 bezpłatnych miejsc parkingowych, monitorowanych przez całą dobę. Planując Wigilię dla pracowników rzeczą kluczową jest dobór odpowiedniej sali. Dla większych firm i zakładów polecamy naszą największą salę Kongresowo-Bankietową. Mniejsze grupy zapraszamy do czterech wyjątkowych sal: Morskiej, Ogrodowej, Parkowej i Tarasowej – ich niepowtarzalnego klimatu nie odda żadne inne miejsce w Krakowie i okolicach! Na zorganizowanie Wigilii firmowej w kameralnym gronie polecamy Salon VIP, Salę Rattanową, Kominkową i Kameralną. Każda z tych sal została wyposażona w nowoczesny sprzęt i gwarantuje niepowtarzalna atmosferę. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel służy radą i pomocą na każdym etapie planowania firmowej Wigilii. Z największą przyjemnością pomoże Państwu w wyborze najlepszej dla tej okazji sali, ustali menu i wszystkie najmniejsze szczegóły, by Wigilia firmowa w Hotelu Witek była dla Państwa i Państwa pracowników niezapomnianym przeżyciem.

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij