Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Hotel Witek inwestuje w remonty

Hotel Witek

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
eu-flag

Hotel Witek inwestuje w remonty

24 kwietnia 2018

W marcu zakończył się roczny generalny remont obejmujący między innymi zmodernizowanie systemu grzewczo-klimatyzacyjnego, odświeżenie elewacji budynku, remont pokoi oraz renowację sal konferencyjnych. W jego wyniku całkowicie nowy, bardziej nowoczesny wygląd zyskało 14 pokoi i 2 sale konferencyjne, ściany budynku z zewnątrz zostały pokryte farbą w przyjemnym kremowym odcieniu a ogrzewanie i chłodzenie pokoi jest teraz bardziej ekologiczne i sterowane indywidualnie.

W pokojach zostały wymienione meble, wykładziny, zasłony, firany, tapety. Oprócz komfortowego wystroju, nowych łóżek i materacy wyposażono je m.in. w ekspresy do kawy czy stacje ładujące do urządzeń mobilnych. Zmianie uległo także oświetlenie, które współgra harmonijnie z nową kolorystyką.

Pokoje swoim designem nawiązują do krajobrazów z Jury Krokowsko – Częstochowskiej. Na elementach dekoracji umieszczone zostały zdjęcia krajobrazów z Ojcowa, Dolinek Kobylańskiej i Będkowskiej.

Nowy wygląd zyskał także Salon VIP. Wymieniono podłogi, usunięto firany na rzecz rolet. Zmieniła się też kolorystyka ścian i elementy dekoracyjne, co nadać ma temu pomieszczeniu bardziej ekskluzywny i nowoczesny wygląd. Zmodernizowano i odświeżono również wnętrze Sali Kameralnej. Dzięki współczesnym i minimalistycznym rozwiązaniom osiągnięto efekt stonowanej elegancji.

Do tej pory koszt powyższych remontów wyniósł 800.000 zł – informuje Andrzej Witek, Prezes Zarządu Hotelu Witek. Dodaje także, że planowane są kolejne remonty, jak choćby remont restauracji hotelowej (zima 2019/2020) oraz remont restauracji Werona (czerwiec 2018).

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij