Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Integracje firmowe - dlaczego warto?

Hotel Witek

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
eu-flag

Integracje firmowe - dlaczego warto?

07 grudnia 2017

Integracyjne imprezy firmowe – czy warto je organizować?

Praca zawodowa stanowi około 1/3 naszego życia. Chcąc nie chcąc poświęcamy jej dużo czasu, który spędzamy ze współpracownikami. Bardzo ważna jest zatem atmosfera, która panuje w firmie. Ma ona znaczący wpływ na jakość pracy.

Coraz częściej kadra zarządzająca, kierownicy zdają sobie z sprawę, że dobre samopoczucie załogi przełoży się na zaangażowanie, efektywność oraz trwałość zespołu. Integracyjny wyjazd pozwoli pracownikowi na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków. Jednocześnie nabierze on sił oraz motywacji do działania ze wzmożoną siłą i energią. Impreza integracyjna pozwoli współpracownikom poznać się wzajemnie na neutralnym gruncie, rozmawiając nie tylko na tematy związane z praca. Chwilowy relaks oraz wykluczenie zatargów spowoduje lepszą komunikację między nimi, co stanowi bardzo istotny czynnik współpracy zawodowej.

Imprezy firmowe mają na celu zacieśniać więzi międzyludzkie, zarówno na linii pracownik-pracownik jak i szef-pracownik. Spostrzegawczy szef może dostrzec nowe, mocne cechy, które pozwolą na przeorganizowanie struktury firmy. Zmiana zakresu obowiązków, które wykorzystują atuty pracownika przyniosą korzyści zarówno pracownikowi, jak i całej firmie.

Gdzie najlepiej zorganizować spotkanie integracyjne?

Pracodawca, który organizuje imprezę integracyjną musi się zdecydować na odpowiednie miejsce. Najczęściej tego typu wyjazdy odbywają się poza miastem. Idealnym miejscem do takich spotkań jest Hotel Witek. Położony na obrzeżach Krakowa, w otoczeniu dużego ogrodu z licznymi alejkami, zachęca do zorganizowania plenerowych imprez oraz zabaw teambuildingowych. Po dniu pełnym emocji zapraszamy do Witkowej Chaty, gdzie pomożemy zorganizować zarówno zasiadaną kolację, jak również biesiadę z grillem. Dokładamy wszelkich starań, aby dekoracja, stół i wygląd potraw stanowił integralną część całego spotkania. Nasz dział sprzedaży pomoże zorganizować atrakcje, które umilą Państwu pobyt
w naszym hotelu

Razem z Państwem stworzymy scenariusz spotkania integracyjnego, który złączy więzi załogi i dostarczy wielu miłych wspomnień, które na długo pozostaną w pamięci.
Zapraszamy do Hotelu Witek!

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij