Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Kwiecień i wesele w Hotelu Witek

Hotel Witek

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
eu-flag

Kwiecień i wesele w Hotelu Witek

08 stycznia 2020

Kwiecień to świetny miesiąc na organizację ślubu i wesela. Mówi się o nim, że przeplata zimę z latem, ale nie sposób się z tym nie zgodzić – do ostatniej chwili nie wiadomo czy przyniesie wiosnę, czy też zima znów da o sobie znać i nieco przymrozi ziemię.

Jednak ten miesiąc to tak naprawdę przedsionek do ślubnego sezonu, ostatni moment na to, aby skorzystać z nieco większej swobody w postaci wyboru terminów i potencjalnych usługodawców. Wesele kwiecień to wciąż interesująca opcja nie tylko dla oddanych wielbicieli tego konkretnego miesiąca, ale i niezwykle pachnącej pory roku jaką jest wiosna.

    Wbrew wszelkim pozorom i przesądom związanym z czwartym miesiącem roku, jego kapryśną aurą i tym podobnym, to nie on jest najbardziej deszczowym miesiącem w Polsce. Niejedna Młoda Para kiedy dowiaduje się, że akurat lipiec wygrywa w tej materii z pozostałymi, nie kryje zdumienia. Potencjalny deszcz czy kapryśna aura wahająca się między zimą a wiosną, nie powinny być zatem czynnikiem decydującym – w dobie nieustających zmian klimatycznych, wszelkie anomalie pogodowe mogą równie dobrze występować w ciągu całego roku. Dlaczego zatem wesele kwiecień to warty wzięcia pod uwagę pomysł dla wszystkich narzeczonych planujących zawarcie małżeństwa? Chodzi o zapach! To prawdziwa uczta dla zmysłów (a konkretnie powonienia), kiedy po zaczerpnięciu głębokiego wdechu czuć zapach kwiatów, krzewów, drzew, kwitnących i budzących się do życia po zimie, a zarazem miła i zdrowsza odmiana dla smogu panującego w wielu miastach w kraju. Niezwykłe aromaty i mnogość dostępnych na giełdach kwiatów pozwala przebierać i komponować niezwykłe dekoracje z ulubionych roślin i kwiatuszków, które ciężko znaleźć w pozostałych miesiącach. Dla fanów sztuki florystycznej to niezwykle ważny argument – jest w czym wybierać!

    Wesele kwiecień chociaż poza „oficjalnym” sezonem weselnym (trwającym umownie od maja aż do października), może faktycznie otwierać sezon ślubów w rodzinie. Z pewnością wielu waszych krewnych i przyjaciół z niecierpliwością wypatrywało już terminu przyjęcia, są spragnieni rozrywki, wypoczęci i chętni do zabawy. Nie da się ukryć, że w miarę upływu czasu im więcej wesel zostawiamy za sobą, tym mniej chętnie wypatrujemy następnych. Mówi się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale w tym akurat przypadku zdaje się być odwrotnie. Dlatego jeśli marzy Wam się niezapomniane przyjęcie w niepowtarzalnej atmosferze i pięknym lokalu z profesjonalną i doświadczoną obsługą, zapraszamy serdecznie do naszego Centrum Hotelowo-Konferencyjnego Witek. Z nami czeka Was świetna zabawa do białego rana!

Jeśli jesteście zainteresowani zorganizowaniem przyjęcia weselnego w Hotelu Witek, poniżej prezentujemy dostępne terminy:

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij