Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Luty i wesele w Hotelu Witek

Hotel Witek

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
eu-flag

Luty i wesele w Hotelu Witek

25 stycznia 2020

Kiedy związek dwojga ludzi ma przejść na „wyższy poziom” i obie strony zgodnie twierdzą, że to ta bądź ten jedyny, po przyjęciu oświadczyn zaczyna się etap planowania ślubu i wesela. Jednak dla wielu par kwestia wybrania samego terminu imprezy może być nie lada wyzwaniem.

Nie powinno nikogo dziwić, że w środku sezonu weselnego znalezienie chociażby jednego wolnego dnia w trakcie weekendu (a czasem i w tygodniu) graniczy z cudem... Dla wielu narzeczonych to nie miesiące kojarzone z latem i gorącym słońcem przesądzają o wybraniu terminu wesela, a jedno ze świąt, które wiąże się właśnie z miłością – Walentynki. Przypadające w lutym święto zakochanych, które przywędrowało do nas zza oceanu to wystarczający powód na ślub i wesele w lutym. 

    Święto Zakochanych przypadające na 14 lutego to dla wielu kochających się par wręcz idealna data na rozpoczęcie nowego, wspólnego etapu w życiu. Jednak wielu nowożeńców decyduje się na ślub i wesele w lutym nie tylko ze względu na przypadające w tym miesiącu święto, ale również trwający karnawał. Bawiąc się na przyjęciu w lutym można połączyć dwie okazje – uczcić przyjście nowego roku i wznieść toast za Młodą parę bawiąc się do białego rana. Pod koniec miesiąca przypadają również ostatki. Wybierając tę datę na swój ślub i wesele można również rozwiązać kilka dylematów – członkowie rodziny bądź znajomi nie muszą dłużej zastanawiać się gdzie i jak spędzą ostatni dzień karnawału.

    Luty i wesele to wcale nie jest niemożliwe połączenie. Zimowy urok, wręcz bajkowe krajobrazy i trzeszczący pod butami śnieg ma swoich wielbicieli i oddanych fanów. Decydując się na organizowanie przyjęcia weselnego w lutym trzeba brać uwagę, że raczej będzie zimno, dlatego należy pamiętać o dodatkowym, ciepłym okryciu na czas przebywania na dworze, bądź w zimnych murach kościelnych. Nie trzeba się za to martwić o dania i desery, które nie lubią ciepła i letnich upałów. Oprócz wspomnianej we wstępie większej dostępności terminów dla tego miesiąca, warto wziąć pod uwagę szereg zimowych promocji i okazji, jakie oferują usługodawcy dla par pragnących zorganizować wesele w lutym. Nie jest żadną tajemnicą, że to właśnie aspekt ekonomiczny bywa dla wielu par decydującym, bądź jednym z najważniejszych argumentów dotyczących organizacji i planowania wesela w danym miejscu. 

W naszym Hotelu Witek dbamy nie tylko o odpowiednią oprawę każdej uroczystości, ale i najwyższej jakości obsługę i profesjonalne doradztwo na każdym etapie planowania przyjęcia. Pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie naszych Gości, służąc pomocą Młodej Parze, dokładając wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień spędzony w murach hotelu pozostawił piękne wspomnienia na długie lata. Wesele luty to świetne połączenie dla wszystkich przyszłych Nowożeńców, którzy też najzwyczajniej w świecie lubią zimę i ten niepowtarzalny klimat. Jeśli chcecie zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne w Hotelu Witek, poniżej prezentujemy dostępne terminy:

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij