Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Marzec i wesele w Hotelu Witek

Hotel Witek

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Marzec i wesele w Hotelu Witek

01 stycznia 2020

Czasy kiedy organizowanie wesel i ślubów wiązano wyłącznie z ciepłymi, wiosennymi i letnimi miesiącami, odchodzą powoli w niepamięć. Obecnie wszystko zależy od indywidualnych preferencji samych zainteresowanych, czyli Młodej Pary i nierzadko ich rodziców, którzy pomagają i angażują się w ślubne przygotowania.

Charakter samej imprezy, tworzenie listy gości i sama dostępność terminów bardzo często determinują wybór miesiąca, którego nie wiąże się (jeszcze) z ślubnym sezonem. Dla wielu par data ślubu czy miejsce organizacji wesela nie są najważniejsze – liczy się łączące dwojga ludzi uczucie i chęć połączenia swoich losów z drugim człowiekiem poprzez zawarcie związku małżeńskiego. Wesele marzec to ciekawa alternatywa dla przyjęć organizowanych w pozostałe miesiące w roku. Skorzystać z niej mogą zarówno ci, którzy nie do końca przepadają za letnimi temperaturami, ale i nie w smak im śnieg i zimowa aura. 

    W marcu przypada pierwszy dzień astronomicznej wiosny – dla wielbicieli tej pory roku to wystarczający powód, aby właśnie wtedy scementować swój związek. Przyroda budząca się do życia, coraz więcej słońca i nie do końca przewidywalna aura kończącej się zimy i nadchodzącej wiosny, to ciekawy misz-masz, któremu ulec mogą wszystkie pary lubiące niespodzianki i nieszablonowe rozwiązania. Niezależnie od tego czy w grę wchodzi huczne wesele z liczną rodziną i znajomymi, kameralne przyjęcie w gronie najbliższych, czy tylko uroczysty obiad ze świadkami – większość tego dnia spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. Dlatego ani deszcz, ani śnieg, ani inne zjawiska pogodowe nie powinny nam wtedy przeszkadzać. Plenerowa sesja ślubna to również nie jest problem – coraz częściej odbywa się ona poza dniem samego ślubu, kiedy jest już zdecydowanie mniej zamieszania i spraw do załatwienia, dlatego można ją zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem, gdy prognozy będą bardziej obiecujące. Jak wiemy jednak z doświadczenia, pogoda w Polsce może nie raz zaskoczyć i wprawić w osłupienie serwując 15 stopni Celsjusza na Boże Narodzenie lub zaspy i oblodzenia w środku kwietnia na Wielkanoc.

Wesele marzec to większa swoboda dla samych Nowożeńców nie tylko w kwestii znalezienia wolnego terminu, ale również zespołu i innych usługodawców. Impreza w tym miesiącu może się jawić wyjątkowo korzystnie szczególnie dla tych par, które mają zaplanowany i ograniczony budżet. Dla wszystkich przesądnych marzec spełnia jeden, ważny wymóg – ma w swojej nazwie literkę „r”, która ponoć ma przynosić szczęście stającym na ślubnym kobiercu ludzi. Przeżyj wyjątkowe marcowe wesele w murach naszego hotelu i ciesz się pięknymi wspomnieniami przez lata! Jeśli jesteście zainteresowani zorganizowaniem przyjęcia weselnego w Hotelu Witek, poniżej prezentujemy dostępne terminy:

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij