Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Organizacja szkoleń w Hotelu Witek – profesjonalizm, wyjątkowa atmosfera i komfortowe  warunki

Hotel Witek

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
eu-flag

Organizacja szkoleń w Hotelu Witek – profesjonalizm, wyjątkowa atmosfera i komfortowe warunki

01 kwietnia 2020

    Kończąc wymarzone studia (a czasem jeszcze w ich trakcie) większość ludzi pragnie się usamodzielnić i znaleźć dobrą i stabilną posadę. Jedni muszą szukać dłużej, inni mają więcej szczęścia i trafia do nich zaraz na początku oferta, obok której nie da się przejść obojętnie. Jednak niezależnie od tego w jakiej branży działamy na polu zawodowym, zarówno humanistów jak i ścisłowców łączy jedno – konieczność doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji, w celu ugruntowania swojej pozycji na rynku pracy.

Dlatego zarówno sprzedawca w popularnej sieci sklepów spożywczych, nauczyciel różnych szczebli edukacyjnych, pracownicy korporacji i kierownicy poszczególnych działów w wielkich przedsiębiorstwach muszą się doszkolić, by zdobyć lub zaktualizować niezbędną wiedzę. Szkolenia specjalistyczne są nieodłącznym elementem życia zawodowego niemal w każdej pracy i możemy być pewni, że raz na jakiś czas nasz pracodawca skieruje nas właśnie na taki event. 

    Organizacja szkoleń pracowniczych nie wydaje się być karkołomnym zadaniem. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę ilość uczestników, ograniczoną przestrzeń w zakładzie pracy lub zwyczajnie słabe zaplecze logistyczne, może się okazać że wyzwanie nas przerasta. Nie każdy zakład, firma czy mniejsze przedsiębiorstwo dysponuje odpowiednią powierzchnią, by zebrać na niej wszystkich pracowników i w komfortowych warunkach przekazać niezbędną wiedzę. Dlatego też do takich przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem efektywnego szkolenia w komfortowych warunkach skierowana jest wyjątkowa oferta szkoleniowa Centrum Hotelowo-Konferencyjnego Witek. 

    Niezależnie od tego w jakiej działają Państwo branży, a stoją przed wyzwaniem zorganizowania firmowego szkolenia dla pracowników, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego hotelu. Jeśli zdecydujecie się zaufać naszej wykwalifikowanej kadrze, w zamian możemy zaoferować pełen profesjonalizm, wyjątkową atmosferę i komfortowe warunki, które w całości przekładają się na efektywność prowadzonego szkolenia. Specjalnie do Państwa dyspozycji oddajemy aż 12 zróżnicowanych pod względem wystroju i powierzchni sal, wyposażonych w nowoczesny i intuicyjny sprzęt, ułatwiający przekazywanie odpowiednich treści słuchaczom. Na organizację szkoleń szczególnie polecamy:

  • Salę Rattanową – idealną na zorganizowanie kameralnego szkolenia do 10 osób

  • Salę Kameralną – dla grupy do 12 osób

  • Salę Ogrodową – tam zmieści się grupa do 24 osób

  • Salę Morską – świetna na zorganizowanie spotkania czy firmowego sympozjum do 30 osób

  • Salę Tarasową i Parkową – mogące pomieścić do 40 słuchaczy

  • Salę Kominkową – świetnie sprawdzi się dla większej grupy słuchaczy liczącej do 50 osób

  • Salę VIP – wyjątkową i gustownie urządzoną salę, idealną dla grupy do 30 osób.

Każda z wymienionych wyżej sal jest odpowiednio doświetlona i wyposażona w niezbędny do przeprowadzenia wielu szkoleń sprzęt. Nie można ich wrzucić do jednego worka, gdyż wszystkie różnią się od siebie nie tylko przestrzenią, ale i wystrojem. Dlatego jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagający klienci, znajdą dopasowaną pod względem powierzchni i charakteru danego szkolenia salę dla siebie. Ze swej strony możemy zagwarantować wsparcie i pomoc na każdym etapie planowanego wydarzenia, profesjonalną obsługę i wyjątkową, sprzyjającą skupieniu atmosferę. 

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij