Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Sale konferencyjne Hotelu Witek

Hotel Witek

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
eu-flag

Sale konferencyjne Hotelu Witek

13 marca 2020

    Dynamicznie rozwijająca się stolica województwa małopolskiego przyciąga z roku na rok coraz więcej przedsiębiorców. Dziś jest już prężnie prosperującym ośrodkiem biznesowym z bogatą infrastrukturą, która sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających inwestorów. A jak na duży i liczący się w kraju ośrodek przystało, dysponuje nie tylko dużą bazą noclegową i mnóstwem atrakcji turystycznych, ale również sporą liczbą nowoczesnych sal konferencyjnych. 

    Czeka Cię poważne wyzwanie zawodowe? W nowej pracy od razu dostałeś odpowiedzialne i czasochłonne zadanie i to na Twoje barki spadło zorganizowanie firmowej konferencji? Sale konferencyjne Kraków to odpowiedź na wszelkie Twoje zmartwienia i zagwozdki. Byś odnalazł się w gąszczu ofert i wybrał najlepszą z możliwych opcji, serdecznie polecamy sale konferencyjne w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Witek. Przestronne i nowoczesne, odpowiednio doświetlone i wyposażone w specjalistyczny sprzęt oferują wręcz idealne warunki do przeprowadzenia konferencji o różnym charakterze, jak na przykład:

- konferencje naukowe

- konferencje biznesowe

- konferencje medyczne

- konferencje międzynarodowe i inne.

    Sale konferencyjne Kraków to dość obszerna kategoria. Jak zatem wybrać tę właściwą, która spełni nasze wszystkie oczekiwania? Nie jest żadną tajemnicą, że podczas wszelkiego rodzaju spotkań szkoleniowych czy też różnego typu konferencji, to przede wszystkim przestrzeń odgrywa kluczową rolę. Dużo łatwiej przyswaja się nowe wiadomości i przydatną, specjalistyczną wiedzę, kiedy nikt nie wisi nad nami, mamy ten luksus i swoje miejsce siedzące, gdzie w razie potrzeby można również wykonać jakieś notatki. Przestronne wnętrza mogące pomieścić w komfortowych warunkach nawet koło setki słuchaczy, gdzie każdy ma wydzielone miejsce dla siebie to rzecz na wagę złota. Kolejnym elementem, który jest nie do przecenienia w wypadku poruszanej kwestii jest odpowiednie zaplecze gastronomiczne. Obecność restauracji w miejscu, gdzie organizowana jest konferencja i możliwość zjedzenia smacznego posiłku w przerwie, bądź po skończonych prelekcjach to dla wielu argument decydujący o wyborze danego miejsca. Kiedy w grę wchodzi zaś konferencja trwająca od kilku godzin do nawet kilku dni, oprócz dobrej kuchni liczy się również odpowiednia baza noclegowa. Po całym dniu sesji i wykładów z danej dziedziny, wytężonej pracy umysłowej i trwaniu w skupieniu, niejeden uczestnik marzy, by jak najszybciej się zrelaksować i zregenerować siły w zaciszu hotelowego pokoju. Dlatego skupienie kilku funkcji w jednym obiekcie to nie tylko najlepsze z możliwych rozwiązań, ale również praktyczne i funkcjonalne wyjście dla wielu klientów biznesowych z Krakowa i nie tylko.

    Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek (a z nim i jego sale szkoleniowe) oprócz nowoczesnego wystroju, odpowiedniego wyposażenia przekładającego się na efektywność organizowanych szkoleń i konferencji, smacznej kuchni i dobrej bazy noclegowej, posiada jeszcze jedną ważną zaletę – dogodną lokalizację. Nasz kompleks znajduje się tuż przy autostradzie A4, w bliskiej odległości od Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice, oddalony zaledwie o 8 kilometrów od Rynku Głównego i zlokalizowanego na jego północno-wschodnich krańcach Dworca Głównego. Dlatego przybywający nawet z najodleglejszych miejsc kraju i Europy w nasze rejony Goście, nie będą mieli problemu z dotarciem do celu. Z kolei na wszystkich zmotoryzowanych uczestników konferencji, szkoleń i innych wydarzeń rozgrywających się w naszym hotelu czeka bezpłatny parking. Niezależnie od charakteru spotkania do Państwa usług pozostaje nasz wykwalifikowany i doświadczony personel, który odpowie na nurtujące Was pytania i udzieli potrzebnych wskazówek. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą konferencyjną. 

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij