Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Tło bannera
  1. Strona główna
  2. Konferencje
  3. Zaplecze konferencyjne

Zaplecze konferencyjne

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Zaplecze konferencyjne

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami i salami konferencyjnymi, cieszącymi się dużą popularnością i zaufaniem naszych stałych Gości! 

Zapewniamy Państwu pełną obsługę w zakresie organizacji konferencji, szkoleń czy bankietów – kilkuletnie doświadczenie w tej branży pozwala zaspokoić wszelkie potrzeby organizatorów; zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.

12 sal konferencyjnych jakimi dysponuje Hotel Witek gwarantują swobodę wyboru odpowiedniej sali do określonego rodzaju spotkań czy imprez – od kilku do ponad 400 osób. Na naszych Gości czeka również ponad 350 bezpłatnych, monitorowanych 24h miejsc parkingowych.

Na największe imprezy polecamy salę Kongresowo-Bankietową – duża, jasna przestrzeń, z obszernym holem i świetną akustyką.

Na mniejsze spotkania zapraszamy Państwa do naszych czterech wyjątkowych sal: Morskiej, Parkowej, Tarasowej i Ogrodowej – klimatu jaki zapewniają te wnętrza nie sposób znaleźć nigdzie w Krakowie i okolicy!

Ekskluzywne i wykwintne spotkania nabiorą jeszcze podnioślejszego wyrazu w Salonie VIP – wykończony w klasycznym, dostojnym stylu, z kominkiem w centralnym punkcie, położony na najwyższym piętrze, jest idealny do celebrowania szczególnych okoliczności.

Jeśli poszukują Państwo kameralnej Sali do przeprowadzenia rozmów rekrutacyjnych zachęcamy do skorzystania z naszych mniejszych sal szkoleniowych oraz pokoi typu studio.

Kameralne, komfortowo urządzone wnętrze sprzyjające pracy, przyjazna atmosfera, profesjonalna obsługa nadadzą temu spotkaniu miłego charakteru i pomogą w wybraniu najlepszych kandydatów.

Szeroka gama komfortowych pokoi stwarza możliwość zorganizowania kilkudniowych konferencji poza centrum miasta, w malowniczej okolicy Jury Krakowsko-Częstochowskiej; wieczorami zapraszamy do zorganizowania grilla czy imprezy biesiadnej w Witkowej Chacie.

Wszystkie sale konferencyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt umożliwiający profesjonalne prowadzenie spotkań. Komfortowe, eleganckie i klimatyzowane wnętrza sprzyjają zarówno prywatnym jak i służbowym zebraniom. Doświadczony zespół konferencyjny z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze sali, menu przerw obiadowych czy kawowych, oraz organizacji wolnego czasu.

Większość z sal konferencyjnych ma bezpośrednie wyjście na zewnątrz, co umożliwia zorganizowanie przerwy kawowej na świeżym powietrzu.

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij