Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Wrzesień i wesele w Hotelu Witek

Witek Hotel

Chceck-in
Check-out
eu-flag

Wrzesień i wesele w Hotelu Witek

20 of April 2020

Od pewnego już czasu można zaobserwować wzrost popularności jesieni wśród par planujących ślub i wesele. Zupełnie nic nas nie dziwi w tej rosnącej tendencji – określana mianem „złotej” polska jesień to gra barw i kolorów urzekających na każdym kroku, piękno zmieniającej się przyrody, bogactwo warzyw i owoców, jak również zaskakująco wysokie temperatury i wiele słoneczne dni, mogących śmiało konkurować z letnimi miesiącami.

    To tylko niektóre z zalet przemawiających na korzyść tej właśnie pory roku. Rozpoczynający ją wrzesień wciąż plasuje się w ścisłej czołówce najchętniej wybieranych przez Młode Pary miesięcy do zawarcia związku małżeńskiego. Co ma do zaoferowania przyszłym Nowożeńcom?

    Wesele wrzesień to równie atrakcyjny termin do przeżycia tego wyjątkowego dnia co rozkwitające zielenią wiosenne miesiące czy buchające żarem lato. Wiele par zdecydowało się właśnie wtedy powiedzieć przed kapłanem czy urzędnikiem drugiej połowie „tak”, gdyż jak twierdzą, wtedy w powietrzu unosi się nic innego jak miłość… Łatwo zapomnieć, że wbrew pozorom to wciąż miesiąc łączący w sobie dwie pory roku – odchodzące lato i coraz śmielej wkraczającą na salony jesień. Skutkiem tego może być równie słonecznie co w letnie miesiące, przyjemnie ciepło ale już nie tak uciążliwie i męcząco jak w czasie wakacyjnych upałów. Wciąż można pozwolić sobie na lżejsze kreacje bez najmniejszych obaw, że będzie za gorąco, można tańczyć do upadłego i przewietrzyć się na zewnątrz w razie potrzeby , a przy tym nacieszyć się odgłosami przyrody. 

    Organizując wesele we wrześniu stawiamy siebie i gości w komfortowej sytuacji – to czas kiedy większość znajomych i członków rodziny ma już urlopy za sobą, dzieci i młodzież rozpoczynają kolejny rok nauki w szkole, dlatego ten termin docenią przede wszystkim pary, którym zależy na obecności zaproszonych osób. Ponadto możemy nieco zaszaleć z serwowanymi potrawami i nie unikać dań ciepłych, które w lecie mogą nie cieszyć się zbyt dużym powodzeniem. Wesele wrzesień to również świetna propozycja dla wszystkich fanów uniwersalnych i niezbyt skomplikowanych rozwiązań choćby w zakresie dekoracji. Kosze wypełnione jabłkami, gruszkami, rozłożone dynie i doniczki z wrzosami czy chryzantemami pięknie wypełnią daną przestrzeń kolorem, a do tego liście, spadające z drzew i zmieniające kolory… Wszystko pięknie ze sobą współgra i nadaje wyjątkowego charakteru. 

W Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Witek wesele wrzesień to idealna opcja dla przyszłych Nowożeńców, którym najbardziej odpowiada klimat odchodzącego lata i przybywającej jesieni. Z myślą o nich oddajemy do dyspozycji aż dwanaście w pełni wyposażonych i klimatyzowanych sal, gdzie można zorganizować wielkie i huczne przyjęcie na ponad 200 osób, uroczysty obiad z okazji ślubu w rodzinnym gronie, bądź kameralną imprezę dla rodziny i znajomych. Nasz wykwalifikowany i doświadczony w planowaniu i organizacji tego typu wydarzeń zespół dołoży wszelkich starań, aby ten jedyny w swoim rodzaju dzień zapisał się na długo w waszej pamięci i wspomnieniach zaproszonych Gości. Pozostajemy do Państwa dyspozycji na każdym etapie planowania i organizacji wesela, wsłuchując się w wasze propozycje i udzielając praktycznych wskazówek. Z przyjemnością spędzimy z Wami ten wyjątkowy czas!

Jeśli jesteście zainteresowani zorganizowaniem przyjęcia weselnego w Hotelu Witek, poniżej prezentujemy dostępne terminy:

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą weselną!

 

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

See on the map
Newsletter
Subscribe to our newsletter and stay up to date with our promotions and special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close