Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Czerwiec i wesele w Hotelu Witek

Hotel Witek

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
eu-flag

Czerwiec i wesele w Hotelu Witek

17 grudnia 2019

Czerwiec to kolejny z miesięcy zawierający w swojej nazwie magiczną i mającą przynosić szczęście przyszłym małżonkom (co dla przesądnych ważny argument) literkę „r”. 

Ciepły i słoneczny pozwala w pełni cieszyć się z uroków końca wiosny i początku lata – dla wielu ulubionych pór roku. Nie dziwi nikogo zatem fakt, że jest to jeden z najbardziej obleganych miesięcy pod względem ślubów i przyjęć. Wesele czerwiec to wręcz idealne rozwiązanie zarówno dla wszystkich ciepłolubnych, przesądnych, lubiących ciepłe noce i wieczory, jak i wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie lepszego miesiąca na wzięcie ślubu.

    Oprócz pożądanej przez wielu literki „r” w swojej nazwie, czerwiec kusi przede wszystkim pięknem rozwijającej się przyrody i przyjemnymi temperaturami zachęcającymi do zrzucania zbędnych warstw odzieży. Poza tym budzi u większości pozytywne skojarzenia – słońce, ciepło i początek sezonu urlopowego. O ile w maju mogą zdarzyć się jeszcze kryzysowe momenty w postaci chłodnych dni i ulewnych deszczy, o tyle w czerwcu takie sytuacje należą do rzadkości. Wesele czerwiec to również świetna opcja dla tych, którzy cenią długie dni i krótkie wieczory – dodaje to nie tylko energii do zabawy aż po świt, ale pozwala również na urządzenie późniejszej sesji ślubnej w plenerze. 

    W czerwcu mamy prawdziwy, kolorowy zawrót głowy! Dostępność rozmaitych kwiatów i ich odmian, różnorodnych, soczystych owoców na stołach i niesamowite zapachy, które mogą stać się tłem tego najważniejszego dnia to argument, który powinien przeważyć w dyskusji na temat zorganizowania przyjęcia weselnego w tym miesiącu. Można również iść nieco naprzód i zastanowić się nad imprezą tematyczną, gdzie to właśnie czerwcowe dary natury będą grały pierwsze skrzypce i oprócz Pary Młodej będą gwoździem wieczoru. Zachwyt gości, prawdziwa uczta dla niemal wszystkich zmysłów i nietuzinkowe wspomnienia gwarantowane!

    W Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Witek wesele czerwiec to najlepsza propozycja dla przyszłych Nowożeńców. Dysponujemy aż dwunastoma salami, gdzie z powodzeniem można zorganizować kameralne przyjęcie w gronie najbliższych osób, jak i huczne wesele na 200 gości. Nasz wykwalifikowany i doświadczony w organizacji tego typu wydarzeń personel dołoży wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień zapisał się na długo w waszej pamięci i wspomnieniach waszych Gości. Jesteśmy otwarci na propozycje z Państwa strony i gotowi do  pomocy na każdym etapie planowania i organizacji wesela. Z przyjemnością spędzimy z Wami ten wyjątkowy czas!

Jeśli jesteście zainteresowani zorganizowaniem przyjęcia weselnego w Hotelu Witek, poniżej prezentujemy dostępne terminy:

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij