Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Jak wybrać salę szkoleniową w Krakowie?

Hotel Witek

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
eu-flag

Jak wybrać salę szkoleniową w Krakowie?

26 lutego 2020

Kraków od wielu już lat znajduje się na samym szczycie najchętniej odwiedzanych miast w Polsce i w Europie. Wyjątkowy klimat i bogata historia przyciągają każdego roku nie tylko szkolne wycieczki, zorganizowane grupy zza granicy, ale również klientów biznesowych i nowych inwestorów z każdego zakątka na świecie.

Stolica województwa małopolskiego stała się ważnym ośrodkiem biznesu zarówno w skali regionu, jak i całego kraju, dlatego musiała dostosować się i sprostać wymaganiom nowej, niezwykle istotnej roli, by wciąż się rozwijać i móc konkurować z innymi miastami Polski i świata. Jak na biznesowego potentata przystało, dysponuje odpowiednim zapleczem konferencyjno-szkoleniowym, gdzie z powodzeniem można przeprowadzić owocne spotkanie i przekazać określoną wiedzę. Jednak jest kilka rzeczy, o których powinniśmy pamiętać szukając odpowiedniej sali szkoleniowej w Krakowie i w tym artykule postaramy się podpowiedzieć, na co należy zwrócić uwagę, by szkolenie przekuć w pełen sukces.

Obecnie każdy zainteresowany atrakcyjnym miejscem szkoleniowym ma w czym wybierać i to zwłaszcza w Krakowie. Jednak duża ilość obiektów może utrudnić podjęcie właściwej decyzji, a przecież wybór odpowiedniego miejsca na szkolenie może przesądzić o sukcesie prowadzonego spotkania. Dlatego pośród czynników, którymi powinniśmy się kierować zanim wybierzemy dane miejsce szkoleniowe znaleźć może się między innymi:

Wybór/określenie lokalizacji obiektu – odległość od centrum miasta, możliwość dojazdu i sama dostępność środków komunikacji publicznej bardzo często przesądza o wyborze tego konkretnego obiektu.

Dodatkowym atutem może być tutaj łatwość zlokalizowania go przez uczestników szkolenia i odseparowanie od miejskiego zgiełku i gwaru ulicy. Charakter spotkania – nie jest żadną tajemnicą, że oprócz lokalizacji to wybór sali pod temat i charakter samego szkolenia jest równie ważnym czynnikiem decydującym o jego efektywności. Odpowiednia do ilości uczestników przestrzeń, wyposażenie w niezbędny sprzęt multimedialny, optymalne oświetlenie i dobra akustyka, a także możliwość zmiany aranżacji i sprawna klimatyzacja równie mocno przekładają się na skuteczność przekazu i jego odbiór.

Dostępność miejsc parkingowych – wydawać by się mogło, że to oczywiste, ale jednak wiele obiektów nie spełnia tego podstawowego wymogu. W dzisiejszym, zmotoryzowanym świecie możliwość parkowania samochodów w pobliżu centrum szkoleniowego to prawdziwy as w rękawie.

Ciekawe otoczenie w postaci ogrodu, tarasu – obcowanie z przyrodą i podziwianie roślinności, możliwość spaceru na świeżym powietrzu w czasie przerwy, bądź wypicia kawy na zewnątrz, to dla wielu prawdziwa gratka. Kiedy tylko pogoda dopisuje, każdy lubi choć na moment wyjść poza mury i wyprodukować trochę endorfin, co pozwoli zmaksymalizować efekty szkolenia.

Niepowtarzalna atmosfera i klimat – rzeczy, o których zazwyczaj nie myślimy w pierwszej kolejności potrafią wpłynąć znacząco nie tylko na przebieg samego szkolenia, ale również na to, co z niego wyniesiemy.

Odpowiednio i z rozmysłem urządzone wnętrze, dopasowane dekoracje i meble, okna dostarczające światła dziennego – to wszystko pozwala czuć się dobrze i wyjątkowo nawet podczas wyjątkowo wymagającego szkolenia. Nocleg – aspekt na wagę złota w przypadku szkoleń trwających dłużej niż kilka godzin. Możliwość odpoczynku, relaksu w zaciszu hotelowego pokoju, odświeżenia się i zregenerowania sił przed kolejnymi panelami to często decydujący argument przesądzający o wyborze danego miejsca.

Poszukując odpowiedniego miejsca na zorganizowanie szkolenia należy wziąć pod uwagę kilka różnych czynników, które mają bezpośrednie przełożenie na efektywność danego spotkania. Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek spełnia wszystkie wyżej wymienione kryteria. Oferuje najwyższy standard obsługi i pełne wsparcie doświadczonego zespołu na każdym etapie planowania, organizacji i przeprowadzania szkolenia. Dlatego jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na zorganizowanie profesjonalnego szkolenia w nowoczesnych wnętrzach, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij