Hotel Witek, Modlniczka, Kraków
Nocleg blisko lotniska Balice

Hotel Witek

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
eu-flag

Nocleg blisko lotniska Balice

01 czerwca 2019

Nocleg blisko lotniska w Hotelu Witek

Większość osób podróżujących po kraju – zwłaszcza w charakterze biznesowym – stara się znaleźć możliwie najszybsze połączenia z danym miastem. Nie od dziś wiadomo, że podróż samolotem wygrywa z innymi środkami komunikacyjnymi, jeśli w grę wchodzi czas. W nieco ponad godzinę lecąc samolotem z Krakowa można znaleźć się na północy Polski, w Gdańsku. Ten środek transportu jest również jednym z najchętniej wybieranych środków lokomocji przez rodziny z dziećmi, które nie wyobrażają sobie kilkugodzinnej podróży pociągiem z rozbrykanymi pociechami. To również świetna i wygodna alternatywa dla wszystkich tych, którzy cenią komfortową podróż, połączoną z niecodziennymi widokami. Jeśli stawiamy na podróż samolotem, warto poszukać noclegu blisko lotniska, by w drodze na lot powrotny nie być zależnym od korków, remontów dróg i innych niespodziewanych wydarzeń.

Nie daj się zaskoczyć ulicznym korkom!

 

Czy nocleg blisko lotniska ma jakieś wady? Dla chcącego nic trudnego – zawsze jakiś minus może się znaleźć. Ciężko jednak nie brać pod rozwagę opcji z noclegiem blisko portu lotniczego, zwłaszcza jeśli już kiedyś zdarzyło nam się spóźnić na samolot przez korki w mieście. Wyobraźmy sobie naszą podróż w okresie wakacyjnym – większość miast, korzystając z wyjeżdżających na wczasy mieszkańców i odpoczywających w rodzinnych stronach studentów, stara się wykorzystać tę porę na konieczne remonty dróg. A teraz my: siedzimy w taksówce, nerwowo odliczając czas do odprawy samolotu, bo taksówkarz zapomniał, że ulica na której się obecnie znajdujemy jest w przebudowie. Wizja odlatującego bez nas samolotu staje się coraz bardziej realna, co pociąga za sobą szereg konsekwencji nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Chcąc uniknąć podobnych scenariuszy, nie być zależnym od ulicznych korków i remontów, radzimy ubezpieczyć się na każdą ewentualność i rozważyć opcję wyboru noclegu blisko lotniska.

 

 Podróżuj z przyjemnością

 

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek jest położone na zachodnich krańcach stolicy województwa małopolskiego Krakowa, nieco ponad 6 kilometrów od Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice, blisko dróg wylotowych z miasta i niecałe 12 kilometrów od Starego Miasta. To jedna z najlepszych lokalizacji noclegowych w mieście, którą z pewnością docenią wszyscy podróżujący liczący się z czasem. Mimo bliskiej odległości od dróg szybkiego ruchu, odpoczywający w naszym hotelu Goście nie muszą martwić się o ciszę, spokój, ani czyste powietrze. Nasz obiekt oddalony jest od jezdni, a drzewa tworzą naturalną barierę dla hałasu z ulicy. Otaczająca hotel zieleń stwarza okazję do relaksu na łonie natury i naładowanie baterii. Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy wyjątkową ofertę – nocleg wraz z transportem wliczonym w cenę pokoju. To idealne rozwiązanie dla wszystkich podróżujących, którzy lubią trzymać rękę na pulsie i mieć wszystko pod kontrolą. Skorzystaj z naszej propozycji, doceń bliską odległość od lotniska i płynące z tego korzyści, a każda Twoja podróż do Krakowa będzie tylko i wyłącznie przyjemnością.

 

 

Handlowców 14
32-085 Modlniczka, Kraków, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij